Uprava kluba na čelu sa predsjednikom kluba Goranom Lučevom i direktorom Dujom Ljevarom je u dogovoru sa stručnim stožerom na čelu s trenerom Tonijem Golemom definirala konture igračkog kadra za nadolazeću sezonu 3. HNL – Središte.

Nakon ispadanja iz 2. HNL prošle sezone cilje je u nadolazećoj sezoni 2019. / 2020. osigurati ekspresni povratak u drugoligaško društvo te je složen igrački kadar koji će kombinacijom mladosti i iskustva vjerujemo biti dovoljno kvalitetan da taj cilj i ostvari.

U nastavku donosimo popis igrača:

Vratari:

Roko Klemenčić, Petar Čuljak i Ivan Jagatić.

Obrambeni igrači:

Mario Meter, Miro Bakula, Deni Stojanac, Ivan Ninčević, Robert Radić, Vedran Puntar, Davor Rogač

Vezni igrači: 

Ante Batarelo, Mato Barišić, Josip Čorić, Zdravko Simonović, Duje Pešić, Ivan Horvat

Napadači: 

Robert Brdar, Filip Vajdovčić, Deni Bencetić, Marko Bubnjić, Šime Pešić, Luka Varga, Domagoj Halama.

Dečkima želimo puno sreće u našem dresu!