Trener prve momčadi Dražen Biškup danas je u 18h u Lučkom okupio igrače na prozivci pred početak ljetnih priprema za sezonu 2018. / 2019.

Njegovi suradnici, pomoćni trener Mladen Stipković, trener vratara Igor Tejić i fizioterapeut Kristijan Borić, povesti će pripreme koje će trajati sve do sredine kolovoza i početka drugoligaškog prvenstva u novoformiranoj Ligi 14 Druge hrvatske nogometne lige.

Liga se igra dvokružnim sistemom, ima samo 13 utakmica u jesenskom dijelu, i igrače prema riječima trenera Biškupa očekuje bespoštedna borba za ulazak u prvih 14-15 igrača. Trener je najavio kako očekuje da će radi borbe i pristupa na terenu, protivnici Lučkog drhtati! Također, istaknuo je kako su poštenje i rad dvije vrline koje najviše cijeni i na kojima najviše inzistira. Igračima je najavio dril na pripremama i istaknuo zadovoljstvo što se ponovno vratio na našu klupu.

Čeka nas puno izazova, a ambicije su ostvariti bolji ligaški rezultat nego prošle sezone i uključiti se u borbu za gornji dio ljestvice. Igrače i stožer pozdravila je uprava kluba na čelu s predsjednikom kluba gospodinom Petrom Plahutarom. Predsjednik je istaknuo kako je Lučko sređen klub koji ima ambicije prema vrhu Druge lige, koji redovno ispunjava svoje obveze i koji mladim igračima daje šansu za napredovanje u karijeri. Također, igračima je najavio kako ih tijekom sezone očekuje puno lijepih gostovanja, kod velikih hrvatskih klubova te da pravim “fajtom” na terenu mogu ostvariti rezultat na osobno i klupsko zadovoljstvo.

Na prozivci su se pojavili sljedeći igrači, nabrojani rednim brojevima:

1. Koprić Miroslav
  26. Marić Viktor
  27. Silić Frano
  28. Boras Kristijan

Na popisu je nekoliko novih imena u odnosu na prošlu sezonu, neki od igrača s popisa su još u statusu probe, a kako se očekuje dolazak još nekoliko igrača tijekom prijelaznog roka, obavještavati ćemo vas o novim pojačanjima u narednim danima.

Klub je u prijelaznom roku napustilo nekoliko igrača, kojima se ovim putem još jednom zahvaljujemo na doprinosu i borbi za naš klub u proteklim sezonama.

Igrače očekuju treninzi u Lučkom, teretani Sportskog centra Lučko, kao i na terenima u Blatu. Trener Biškup je zamislio intenzivne pripreme koje će vjerujemo igrače dovesti u optimalnu natjecateljsku formu za izazove u novoj sezoni!

Od dogovorenih pripremnih utakmica izdvajamo:

18.07. Hrvatski Dragovoljac – Lučko

21.07. Sesvete – Lučko