Naša momčad će danas odigrati posljednju pripremnu utakmicu za početak nove sezone 2. HNL. Na igralištu u Jastrebarskom, sučeliti će nam se momčad trećeligaša Vinogradara, s kojom gajimo tradicionalno lokalno rivalstvo.

Pripreme su protekle dobro, stručni stožer s trenerom Biškupom zadovoljan je odrađenim poslom, a niz pozitivnih rezultata pridonosi dobroj atmosferi u momčadi i oko samog kluba.

Nadamo se dobroj igri naših dečkiju i pozitivnom rezultatu u današnjoj utakmici. Susret počinje u 18h, pa ako ste u prilici dođite pogledati i bodriti našu momčad.

Sljedeća subota (17:30) rezervirana je za početak prvenstva i dolazak Kustošije na La Bomboneru u Puškarićevoj.  Uprava kluba je u suradnji sa sponzorima osmislila čitav niz novosti koje će pratiti domaće utakmice naše momčadi. Više o tome moći ćete pročitati idući tjedan u najavi utakmice s Kustošijom.