UEFA Youth League – Juniorska Liga prvaka

Lokomotiva – Dinamo Bukurešt u Lučkom!

Zadovoljstvo nam je ugostiti juniorske prvake Hrvatske, momčad Lokomotive koju vodi Jerko Leko, na našem reprezentativnom stadionu. Učinjeni su radovi uređenja na objektu, koji u punoj spremi dočekuje Lokomotivine dečke i mlade rumunje.

Nakon što su juniori Lokomotive ostvarili vrijednu pobjedu u Bukureštu od 0:2 protiv rumunjskog prvaka, slijedi uzvratna utakmica koja je na rasporedu u srijedu, 18.10.2017. s početkom u 15:00 sati na našoj La Bomboneri. u Puškarićevoj ulici.

Cijena ulaznice iznosi 30 kuna. Blagajne stadiona otvaraju se na dan utakmice 2 sata prije početka susreta! (u srijedu, 18.10.2017. od 13:00 sati.).

NAPOMENA za navijače Lokomotive: Godišnje ulaznice za tekuću sezonu 2017./2018. seniorske momčadi vrijede i za ovu utakmicu.