U razgovoru za Sportske Novosti trener prve momčadi Biškup istaknuo je kako je iznimno zadovoljan svojim startom na klupi Lučkog, unatoč tome što je poznavao samo nekoliko igrača ( Lončar, Petrović, Janjiš, Kunštić ) s kraja prošle sezone kada je s klubom izborio ostanak u ligi.

Biškup tvrdi da momčad ima potencijala, te očekuje da će kroz rad na treninzima i novim sustavom igre, ostvarivati sve zapaženije rezultate. Također, s upravom kluba je usuglasio zacrtani cilj, o završavanju prvenstva unutar prvih 6 ekipa, te da se na vrijeme izbori ostanak u drugoligaškom društvu.

Od utakmice s Goricom, koja je na rasporedu u subotu 16. rujna u 16:30 na stadionu u Lučkom očekuje mušku partiju svoje ekipe i ostvarivanje što boljeg rezultata protiv Gorice, koju vidi kao jednog od favorita za plasman u Prvu HNL.