Na jučer odigranom gostovanju u Istri kod Novigrada, na stadionu Laco naša momčad je odigrala neriješeno, bez pogodaka 0-0. Treće kolo zaredom, odigrali smo bez pogodaka i potvrdili kako smo čvrsta ekipa, koja na gostovanjima daleko od Zagreba pruža solidan otpor domaćinima.

I domaćin kao i naša momčad imali su svoje periode nadmoći u igri no podjela bodova čini se najrealnijom, s obzirom na dobra izdanja vratara Boglića i našeg Koprića.

Lučko je igralo u sastavu: Koprić, Kunštić (od 85. min Janjiš ), Filip Rihtar, Knezović, Lončar, Matoš, Serdarušić (od 64. min Belak), Ribić, Travaglia, Bruno Rihtar (od 70. min Vajdovčić) i Petrović.

U sljedećem, 15. kolu drugoligaškog prvenstva u goste nam na La Bomboneru u Lučko stiže novozagrebački rival Hrvatski Dragovoljac. Utakmica je na rasporedu u subotu 04. studenog u 14 sati.

Dođite i podržite naše dečke!