Naša momčad remizirala je sa Hrvatskim Dragovoljcem. Sigećani su osvojili vrijedan bod u tvrdoj utakmici odigranoj na našoj La Bomboneri. Dojam su mogli popraviti da su realizirali jedanaesterac u posljednjim minutama utakmice, no Miroslav Koprić ostao je nesavladan i tako postao najzaslužniji što smo osvojili barem bod.

Nismo dobro ušli u utakmicu, dojam je u prvom poluvremenu bio na strani sigećana, te nismo uspjeli stvarati previše izglednih prilika za postizanje golova. Ovakav rezultat drži nas u donjem dijelu ljestvice pred teško gostovanje u Šibeniku.

Istrčali smo u sastavu: Koprić, Marić, Lončar, Knezović, Filipović, Batarelo, Vajdovčić, Luetić, Roglić, Krsnik, Polić.

U igru su ulazili: Belak, Tolić i Ribić.

Na stadionu Šubićevac igramo u subotu 13.10. s početkom u 15h. Šibenčani nakon 7 kola imaju 3 pobjede i 3 remija, te će biti potrebno puno više voljnog momenta za uzimanje bodova u Dalmaciji.