U tjednu od 10. do 16.09. naše dečke čekaju izazovne utakmice s drugim momčadima dvaju prvoligaša.

Prvo će u ponedjeljak 10.09. s početkom u 17h u vjerujemo odličnoj atmosferi Lučko dočekati drugu momčad Dinama na našoj La Bomboneri, dok u petak u večernjoj utakmici s početkom od 18h na Gradskom Vrtu u Osijeku gostujemo kod istoimenog domaćina!

Osijek II po prvi puta je u drugoligaškom društvu, a uprava našeg kluba organizira autobus kojim možete putovati na gostovanje! U cilju stvaranja što bolje atmosfere oko kluba pozivamo vas da nam se pridružite u autobusu.

Polazak za Osijek je predviđen u petak 14.09. u 12 sati s parkirališta kod restorana NK Lučko, a povratak je nakon utakmice koja završava u 20h. Cijena putovanja iznosi 100kn.

Molimo sve zainteresirane da se jave u upravu kluba, ili direktno nekom od klupskih zaposlenika, kako bi mogli zabilježiti vašu prijavu.