LUČKO – NOVIGRAD 0:0
Zagreb, stadion u Lučkom, gledatelja 100
Sudac: Linić (Rijeka)
Pomoćnici: Radošević i Trklja
Četvrti sudac: Jelinčić
Delegat: Bogdanović
LUČKO: Radelić Žarkov, Shin, Miletić, Bajalica, Cetina, Janjiš, Baltić, Mihaljević (od 46. Karamatić), Jurić (od 80. Karoglan), Tolić, Petrović.
Trener: Davor Mladina.
NOVIGRAD: Boglić, Grujević, Valenta, L.Čakarun, Rudovic (od 59. Dadić), Vrdoljak, Belaković (od 89. Mileusnić), Batelić, Askerov, Caput (od 79. Jozanović), M.Čakarun.
Trener: Dinko Jeličić.
Vrlo dobra i neizvjesna utakmici kojoj su jedino nedostajali zgodici, u konačnici je završila podjelom bodova kojom su zadovoljniji gosti koji za poraz ne znaju još od 14.kola. U današnjoj kao i u prošloj prvenstvenoj utakmici nismo uspjeli zatresti protivničku mrežu iako smo imali dobre prilike i kazneni udarac. Prvenstvena utrka se nastavlja nakon zimske stanke u ožujku iduće godine kada nas očekuju odlučne utakmice za zadržavanje drugoligaškog statusa.