U 6. kolu Druge HNL, Lučko je u subotu 16.rujna pred oko 200 gledatelja na domaćem terenu ugostilo Goricu.

Gostujuća ekipa je opravdala ulogu favorita, i odnijela pobjedu 0-2 pogotcima Matoševića i Pejića u zadnjim minutama utakmice (87.min, odnosno 90.minuti).

Utakmica je izgledala kao da će završiti miroljubivim remi-jem, no Gorica je odnijela pobjedu u samoj završnici.

Lučko je igralo u sastavu:

Koprić, Ribić, Kunštić, Lončar, Travaglia, Matoš, Barišić (od 71.min Janjiš), Madić, Lovrić, Serdarušić i Petrović

Utakmicu je sudio Župan sa pomoćnicima Tomićem i Babićem, te četvrtim sucem Mlinarićem. Delegat je bio Ivančić.

U sljedećem kolu Lučko u subotu 23. rujna gostuje kod Solina u 16:30, a igra i stav momčadi Dražena Biškupa, unatoč porazu daju nadu u dobar rezultat u Dalmaciji.