Bez pobjednika i u srazu s Goricom

LUČKO – GORICA 1:1 (1:0)
Zagreb, stadion u Lučkom, gledatelja 350
Sudac: Josip Dugandžič (Komin)
Pomoćnici: Alen Jakšić, Vice Vidović Četvrti sudac: Vedran Jelenčić
Delegat: Jakov Juretić Strijelci: 1:0 Husinec 42′ 1:1 Franić 80′ LUČKO: Radelić Žarkov, Bajalica, Husinec, Miletić, Rihtar, Janjiš, Baltić, Tolić, Jurić (od 70. Knežević), Mihaljević (od 65. Hodžić), Petrović. Trener: Davor Mladina. GORICA: Kahlina, Smoljo (od 46. Humeljak), Babok, Franić, Žutić, Marina, Postonjski (od 75. Španja), Maloku, Serdarušić, Zilkić (od 46. Pejić), Prskalo. Trener: Damir Milinović.
Slično kao protiv Sesveta u prošlom kolu, teško stečeno vodstvo, u završnici utakmice nismo uspjeli sačuvati. Bodove kojima bi se priključili ostatku lige morat ćemo potražiti u slijedećim utakmicama.

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *