Golijada u Lučkom

LUČKO – SESVETE 3:3 (1:1)
Zagreb, stadion u Lučkom, gledatelja 150
Sudac: Ivan Matić (Osijek)
Pomoćnici: Dario Vlatković, Zvonimir Laco Četvrti sudac: Matej Horvat
Delegat: Tomislav Margetić Strijelci: 1:0 Baltić 33′ 1:1 Štrkalj 45′+2′ 2:1 Janjiš 64′ 2:2 Jurjević 71′ 3:2 Tolić 83′ 3:3 Mesec 87′ LUČKO: Radelić Žarkov, Shin, Husinec, Miletić, Rihtar, Janjiš (od 89. Kramatić), Baltić, Tolić, Jurić (od 61. Knežević), Mihaljević (od 73. Hodžić), Petrović. Trener: Davor Mladina. SESVETE: Šarlija, Mikulić, Bosančić, Kontek, Valentić, Matovina (od 70. Filipović), Šarić, Dučkić, Jurjević (od 88. Bešlić), Mesec, Štrkalj.Žužul, Tomičić (od 76. Šimić). Trener: Denis Bezer.

Na teškom, raskvašenom i vodom natopljenom travnjaku obje momčadi su prikazale zavidnu borbenost i efikasnost u kojoj su mogli uživati prisutni gledatelji utakmice. Nakon trostrukog vodstva Lučkog, na kraju je utakmica završila bez pobjednika. Ovom utakmicom zaključena je prva trećina prvenstva u kojoj nismo ostvarili niti jednu pobjedu.

lucko-sesvete

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *