Imoćani nam predali fenjer

IMOTSKI – LUČKO 3:2 (3:0)
Imotski, stadion Gospin dolac, gledatelja 450
Sudac: Zdenko Lovrić (Đakovo)
Pomoćnici: Kristijan Novosel, Zvonimir Laco Četvrti sudac: Ivan Matić
Delegat: Pezo Strijelci: 1:0 Tomičić 18′ 2:0 Žužul 30′ 3:0 Begić 35′ 3:1 Knežević 81′ 3:2 Petrović 86′ IMOTSKI: Gudelj, Šuto (od 58. Majić), T.Puljić, M.Paponja, I.Paponja, Landeka, Mandarić, Bošnjak, Begić (od 72. K.Puljić), Žužul, Tomičić (od 76. Šimić). Trener: Darko Dražić.
LUČKO: Radelić Žarkov, Shin, Husinec, Miletić, Rihtar, Janjiš (od 46. Mihaljević), Baltić, Hodžić (od 35. Anić), Tolić (od 73. Knežević), Jurić, Petrović. Trener: Marko Pinčić.

U utakmici 10.kola Favbet Druge HNL izgubili smo na gostovanju u Imotskom. U utakmici sa dva različita poluvremena, na kraju je greda u sučevoj nadoknadi ostavila domaćinu bodove i prvu pobjedu ove sezone. Ovim porazom, preuzeli smo posljednju poziciju na tablici.

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *