Težak poraz od Rudeša

RUDEŠ – LUČKO 7:1 (4:0)
Zagreb, stadion ŠC Rudeš, gledatelja 250
Sudac: Goran Pečarić (Zagreb)
Pomoćnici: Ivan Jović, Ivan Mihalj Četvrti sudac: Marko Cestarić
Delegat: Margetić Strijelci: 1:0 Čabraja 2′ 2:0 Čabraja 18′ 3:0 Grbić 27′ 4:0 Jacques 30′ 4:1 Hodžić 60′ 5:1 Grbić 62′ 6:1 Jacques 65′ 7:1 Vuco 72′ RUDEŠ: Letica, Franić, Bodrušić (od 46. Borevković), Mesarić, Boršić, Jacques, Ivančić, Vuco, Grbić, Čabraja (od 65. Ćubel), Havojić (od 71. Topić). Trener: Igor Bišćan.
LUČKO: Nevistić, Shin, Husinec, Cetina, Bajalica, Janjiš, Baltić (od 46.Hodžić), Tolić (od 46. Karoglan), Jurić, Mihaljević (od 34.Knežević), Petrović. Trener: Marko Pinčić.

U utakmici 7.kola Favbet Druge HNL, na gostovanju kod Rudeša doživjeli smo težak poraz od momčadi čija je igra bila na vrhunskoj razini. Za jučerašnju prezentaciju momčadi Lučkog svaki komentar je suvišan. Nakon utakmice trener Pinčić podnio je ostavku koja od uprave kluba nije prihvaćena.

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *